Dobro došli na stranicu naše škole!

Školu pohađa 204 učenika.

U školi je zaposleno 49 djelatnika.

Škola je u školskoj godini 2023./24. stupila u eksperimentalni program Cjelodnevne nastave.

Upisi u školu plivanja

Škola plivanja će se održati u Aquaparku SHHHUMA od 24.6.2024. do 12.7.2024. godine, u terminima od 9 do 12 sati, radnim danom, od ponedjeljka do petka. Polaznici će biti raspoređeni u tri grupe (9:00-10:00, 10:00-11:00, 11:00-12:00), svaka grupa po 1 sat dnevno. Ciljna skupina koja će sudjelovati u školi plivanja su neplivači u dobi od 7 do 14 godina. Dozvoljen broj prijavljenih polaznika po školi je 25 učenika.

U privitku ovog maila nalazi se plakat koji molimo da isprintate (A3 format) i stavite na vidljivo mjesto u prostorijama škole. Nadalje, Prijavnice se ispunjavaju putem Google obrasca koji se nalazi u mailu niže, a prijave su otvorene do petka u 8:00 sati. Nakon ispunjenih prijava, u petak ćemo javiti točne detalje koji učenici će biti u kojoj grupi, pojedinosti oko prijevoza koji je besplatan za sve učenike, i ostale potrebne informacije.

Prijavnica za školu plivanja: https://forms.gle/Z2e4aobsmWgEBFqR8

Osnovna škola Dragutina Lermana u sklopu projekta Cjelodnevne škole objavljuje Nacrt Kontrolne liste Plana upravljanja okolišnim i društvenim rizicima. Komentari i sugestije se mogu poslati na e-mail adresu: ured@os-dlermana-brestovac.skole.hr najkasnije do 23.05.2024. godine.

Dokumenti:

ESMP_kontrolna lista

Upisi u 1. razred elektroničkim putem

Donesena je Odluka da se na razini Požeško-slavonske županije i Grada Požege ovogodišnji upisi u prvi razred osnovne škole provode elektroničkim putem, korištenjem Nacionalnog informacijskog sustava upisa u osnovne škole. Prijave za redovan upis u 1. razred osnovne...

Pročitajte više